jaké bude jídlo?

Nejen masem živ je člověk a spousta z vás preferuje pokrmy, které se vyznačují tím, že v nich není maso. Ať už jsou k tomu jakékoliv důvody, proč maso z jídelníčku vynechat, neznamená to, že je jídlo nějak ochuzené.

Během terapie tmou pro vás objednáváme lehké vegetariánské pokrmy z místní vyhlášené restaurace, připravené dle zásad racionální výživy, makrobiotických pravidel a dalších nezbytných postupů směřujících k maximálnímu zachování všech požadavků na zdravé stravování. Při výrobě pokrmů se používají v nejvyšší možné míře BIO suroviny, čerstvá kvalitní zelenina a ovoce.

Každý den budete mít k dispozici 3 chody jídla (snídani, oběd a večeři). Před příjezdem vám pošleme jídelní menu na celou dobu pobytu. Vy si vyberete jídla na každý den –⁠⁠ jaký chcete oběd a večeři (snídaně je předem daná). Po celou dobu pobytu máte přístup k čisté vodě z našeho vrtu, ale v případě předchozí domluvy můžete mít k dispozici i čaj.

Terapie tmou

I když pro vás většinou připravujeme ajurvédská jídla, někdy se nemůžeme ubránit touze naservírovat vám něco úplně jiného, třeba ze světové kuchyně (viz galerie). Věříme, že zdravá strava je základ zdravého života, proto je všechno jídlo vegetariánské, uvařené z těch nejkvalitnějších BIO surovin.

OBJEDNAT POBYT VE TMĚ

Terapii tmou lze vnímat jako útěk od kalendáře, od všech upomínek a upozornění. Jako možnost nevnímat čas a rozjímat. V klidu, o samotě, ničím nerušeni.

Přejít nahoru